Суббота, 28.01.2023


Название документа
Газета Приморского района Запорожской области
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Категории раздела
Информирует РО ГУМВД [23]
Медицина [29]
Непогода [92]
Дела городские [79]
Спорт [43]
Ми-українські [15]
Духовность [18]
Ветераны [19]
В мире прекрасного [10]
Новости горсовета [11]
Дела районные [59]
Школьная жизнь [65]
Студент [15]
История [7]
Новости из детского садика [6]
История одной фотографии [2]
Праздник [54]
Детский отдых [20]
Урожай 2020 [17]
Эхо войны [6]
Карантин [28]
Выборы [44]
Новости культуры [11]
Наши земляки [19]
Милосердие [7]
Резонанс [43]
Полезная информация [135]
Центр социальных служб для семьи, детей и молодежи [2]
Благодарность [2]
Море [24]
ГАИ информирует [6]
Светлая память [4]
Новости МЧС [8]
До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка [1]
Село и люди [8]
Наши гости [6]
Наша история [5]
По странам и континентам [5]
Технологии [5]
Что в декларации? [1]
Эпидемия [305]
Авторитетно! [11]
Народные традиции [7]
Проишествия [8]
Беспредел! [12]
Визит [5]
Информация к размышлению [32]
Странно! [2]
Поговорим о своём [1]
Любовь и голуби [1]
Луна, луна [128]
Православие [1]
Мнение [1]
Советы [0]
Кошмар! [22]
Происшествия [5]
Что нового? [5]
Власть и мы [2]
Стихия [6]
Дурь [15]
Конкурсы [1]
Точка зрения [2]
Ближе к делу [0]
Сессия [1]
Актуально [11]
В коридорах власти [0]
Многая лета! [0]
Поздравляем [0]
Новость [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 27
Мудрые слова
Цитата дня
Праздники
Календар свят. Мова, граматика, спілкування


07:37
Хай щастить!

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу '' Вікі любить Землю '' Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а кращі конкурсні фотографії природи України змагатимуться на міжнародному рівні.

Цього року конкурс проводиться в 32 країнах.

В Україні фотоконкурс буде проходити восьмий рік поспіль. За попередні роки учасники представили понад 4 тисячі об'єктів натурально-zapovídnogo фонду України. Конкурсанти виклали понад 80 тисяч безкоштовних зображень, зроблених в національних природних парках, заповідниках, заказниках, біосфері, природних заповідниках, на території природних пам'яток, ботанічних садів, дендрологічних і зоологічних парках. Це великий внесок в розвиток безкоштовних знань, проте більше 50% пам'яток Держреєстру до сих пір не мають своїх фотографій в Вікіпедії.

Участь у конкурсі можуть взяти як професійні фотографи, так і аматори. Протягом липня всі можуть надати фотографії природних територій, зроблені в будь-який час.

Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які займуть найбільшу кількість очок за фотографування пам'яток, перерахованих в списках змагань. Конкурсанти також відзначають, що фотографують найбільшу кількість пам'яток у кожному з 27 регіонів України; при визначенні переможців у цих номінаціях перевага буде віддано фотографіям об'єктів, які ще не сфотографовані в рамках конкурсу. Журі також обере найкращі фотографії кожного з 27 регіонів України та десять найкращих фото конкурсу. Переможці кількісних внесків і кращі фотоавтори будуть відзначені цінними призами. Десять кращих фотографій представлятимуть Україну на міжнародному етапі

 

Регламент конкурсу «Вікі любить Землю».

 Ця сторінка актуальна станом на 2020 рік.

1. Терміни

Терміни, що використовуються в Регламенті:

Вікісховище — сайт https://commons.wikimedia.org;

Журі — група осіб, яких затверджує Організаційний комітет з метою здійснення оцінки фотографій, які беруть участь у конкурсі;

Завантажувач — спеціальна форма для завантаження конкурсних фотографій, доступна за веб-адресою https://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Special:UploadWizard&campaign=wle-ua&uselang=uk;

Конкурс — фотоконкурс «Вікі любить Землю»;

Конкурсанти — учасники Конкурсу;

Організатор — громадська організація «Вікімедіа Україна»;

Організаційний комітет — група осіб, які координують проведення конкурсу, склад якого затверджується рішенням правління Організатора;

Офіційний сайт — сайт http://wikilovesearth.org.ua;

Правила проєкту — сукупність правил, зокрема в галузі захисту прав інтелектуальної власності, які встановлені Фондом Вікімедіа;

Фонд Вікімедіа — Wikimedia Foundation Inc., неприбуткова організація, яка підтримує вікіпроєкти, на кшталт Вікіпедії, Вікісховища, Вікімандрів, Вікіновин, Вікіджерел тощо;

2. Загальні положення

2.1. Конкурс є українською частиною міжнародного конкурсу з наповнення Вікісховища фотографіями пам’яток природи.

2.2. Метою Конкурсу є:

поповнення Інтернет-проєктів, що підтримуються Фондом Вікімедіа, фотографіями пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду, що перебувають на території України;

створення фотографій якнайбільшої кількості пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України та надання доступу до них усім зацікавленим особам для поширення під вільною ліцензією;

сприяння охороні навколишнього природного середовища.

3. Конкурсанти

3.1. Конкурсантами можуть бути будь-які громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які погоджуються зі змістом цього регламенту.

3.2. Конкурсанти мають право зберігати анонімність, однак для отримання призів та відзнак надають Організаційному комітету такі дані:

прізвище, ім’я та по батькові (за наявності);

поштову адресу для листування;

адресу електронної пошти.

3.2.1 Конкурсанти мають дозволити електронну пошту від інших користувачів Вікіпроєктів у налаштуваннях.

3.3. Конкурсанти, надаючи свої персональні дані, надають згоду Організатору одержувати, зберігати, обробляти, використовувати й розкривати персональні дані Конкурсантів з метою ідентифікації особи при врученні призу чи відзнаки. Персональні дані Конкурсантів не будуть розголошуватися без згоди Конкурсантів.

3.4. Відмова Конкурсантів у наданні зазначених у пп. 3.2 та 3.2.1 даних протягом шістдесяти календарних днів з моменту публікації Організаційним комітетом результатів Конкурсу рівнозначна відмові від призу чи відзнаки. У такому разі будь-які претензії з боку Конкурсантів Організаційним комітетом не приймаються.

4. Авторські права

4.1. Конкурсанти погоджуються публікувати фотографії на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0, з текстом якої можна ознайомитися за адресою https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/, або інших ліцензій, доступних до вибору в Завантажувачі.

5. Вимоги до фотографій

5.1. Фотографії повинні бути виконані Конкурсантами особисто.

5.2. Фотографії надсилаються через Завантажувач у період з 01 по 31 липня 2020 року включно за київським літнім часом. Момент надсилання фотографії реєструється сервером Вікісховища.

5.3. Фотографії повинні відповідати Правилам проєкту.

5.4. Фотографії надсилаються у форматі JPEG або TIFF, роздільність (добуток довжини на ширину фотографії в пікселях) має становити не менше, ніж 1 МПкс (4 МПкс — для номінацій, зазначених у п. 7.1).

5.5. Фотографії повинні представляти один або кілька об’єктів, внесених до реєстру пам’яток на спеціально підготовленій для цього Організаційним комітетом сторінці, URL якої публікується Організаційним комітетом.

5.6. Опис кожної фотографії повинен містити ідентифікатор пам’ятки (ID), зображеної на фотографії, відповідно до реєстру, про який ідеться у п. 5.5.

5.7. Опис кожної фотографії повинен містити опис (назва об’єкту ПЗФ, уточнення щодо місця зйомки, назва виду рослини чи тварини тощо).

5.8. Опис кожної фотографії повинен містити коректні географічні координати розташування фотокамери.

5.9. Фотографії, що не відповідають будь-якій з вимог, зазначених у пп. 5.1-5.8, можуть бути не допущеними Організаційним комітетом до оцінювання.

5.10. Організаційний комітет не несе відповідальності за дії адміністраторів Вікісховища в разі, якщо фотографії Конкурсантів будуть визнані ними такими, що не відповідають вимогам п. 5.3.

5.11. Фотографії Конкурсантів, які є членами Організаційного комітету чи членами Журі, а також особами, що перебувають у родинних стосунках чи пов’язаними з ними особами, не оцінюються та не можуть бути нагороджені Організатором.

6. Журі

6.1. До складу Журі для оцінювання фотографій входять:

представники партнерів Конкурсу;

представники організацій фотографів;

представники спільноти редакторів проєктів Фонду Вікімедіа.

6.2. Журі працює у відповідності до цього Регламенту. Склад журі затверджується Організаційним комітетом.

6.3. Рішення Журі не підлягають оскарженню.

6.4. Члени Журі повинні утримуватися від безпосереднього спілкування з Конкурсантами щодо конкурсу чи вимог до робіт. Якщо у Журі є зауваження чи побажання, члени Журі повинні передати їх Організаційному комітетові, або коментувати роботи безпосередньо у Вікісховищі, щоб ці коментарі були публічними.

7. Номінації

7.1. Журі оцінює надіслані фотографії та визначає:

найкращі фотографії для кожного з 27 регіонів України;

десять найкращих фотографій конкурсу.

7.2. Організаційний комітет визначає (з урахуванням коефіцієнтів у п. 7.3):

десять Конкурсантів, які сфотографували найбільше пам’яток;

Конкурсантів, які сфотографували найбільше пам’яток у кожному з 27 регіонів України (і при цьому набрали не менше 11 балів за внесок у відповідній області з урахуванням коефіцієнтів у п. 7.3).

7.3. Фотографії пам’яток отримують додатковий бал залежно від кількості авторів, чиї фотографії цієї пам’ятки є у Вікісховищі або у Вікіпедії на момент початку конкурсу (відповідно до відомої Організаційному комітету інформації, тобто наявності конкурсного шаблону з ID), у такому співвідношенні (для кожної пам’ятки):

0 авторів — 10 балів;

1—3 автори — 4 бали;

4—9 авторів — 2 балів;

10 і більше авторів — 1 бал.

Однак якщо конкурсант уже завантажував фото цієї самої пам’ятки в рамках конкурсів «Вікі любить Землю» 2013—2019 років, ці роботи отримують коефіцієнт, що дорівнює 1, незалежно від представлення цієї пам’ятки у Вікісховищі.

7.4. Організаційний комітет має право змінити встановлені номінації та запровадити спеціальні номінації, правила для яких будуть затверджені окремо.

7.4.1. Організаційний комітет може своїм рішенням вводити спеціальні номінації, фото з яких не беруть участі у номінаціях «Найкраще фото конкурсу» і «Найкраще фото регіону».

7.4.2. Організаційний комітет може вводити спеціальні номінації, які не обмежуватимуться фотографіями, зокрема номінації для відеофайлів та інших медіафайлів.

7.5. Результати Конкурсу публікуються Організаційним комітетом на Офіційному сайті не пізніше 31 жовтня 2020 року.

7.6. Оргкомітет залишає за собою право не враховувати файли, які є надмірно схожими на фотографії, подані на конкурс у попередні роки.

8. Вручення призів та відзнак, витрати на проїзд Конкурсантів

8.1. Автори фотографій, зазначених у п. 7.1, Конкурсанти, зазначені у п. 7.2, та призери додаткових номінацій, введених рішенням оргкомітету, отримують призи та відзнаки.

8.2. Кількість призів та відзнак, які може отримати один Конкурсант, необмежена.

8.3. Оргкомітет вирішує питання проведення церемонії нагородження конкурсу. Призи та відзнаки будуть вручені на церемонії нагородження або будуть надіслані переможцям поштою.

8.4. Конкурсантам, за умови погодження з Організаційним комітетом, покриваються витрати на проїзд в межах України на церемонію нагородження в дві сторони (за умови проведення такої церемонії).

Категория: В мире прекрасного | Просмотров: 176 | Добавил: Main_admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт
Поиск
Топ новостей
Часы
Календарь
«  Июнь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода в Приморске
Погода
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Калькулятор
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Переводчик

Переводчик онлайн

Карта
1 Map
Тв-программа