Главная » 2014 » Май » 27 » Життя людини – найвища цінність
10:33
Життя людини – найвища цінність

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. А тому, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
В  КЗ «Банівська ЗОШ I – II ступенів» з  12 по 16 травня під гаслом  «Наша безпека- у наших руках!» проводився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності були охоплені  всі учні школи. 
Протягом Тижня безпеки діти брали участь в конкурсі малюнків «Безпека – це життя людини!». Класними керівниками були проведені бесіди, виховні години, ігри, конкурси, години спілкування: «Треба, друзі, піклуватись про здоров’я вам щодня»- 4 клас, «Небезпека вдома і на вулиці» - 4 клас, «Вогонь- друг, вогонь – ворог!», «Безпечна поведінка- запорука міцного здоровя» - 3 клас, «Здоров’я дітей- здоров’я нації» -1 клас, «Твій друг- дорожний знак» - 5 клас, «Безпека щоденного життя»-8, 9 класи, гра «Світлофор» -1 клас. Цікавими були вікторини для учнів 5-6 класів «Багато знати – вміло діяти», для учнів 2-4 класів - «Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати», «Як стати супергероєм?» -  8-9 клас. Вчитель 2 класу І.В.Шевченко  провела відкритий урок на тему: «Подорож у місто небезпек», на якому діти в ігровій формі вчилися діяти в небезпечних ситуаціях.
Сподіваємось, що заходи проведені протягом Тижня безпеки,  допоможуть нашим учням правильно вести себе  при виникненні небезпечних ситуацій. 
Л.Маджарова,
директор  КЗ «Банівська ЗОШ 
І – ІІ ступенів»

 

Категория: Школьная жизнь | Просмотров: 572 | Добавил: Main_admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]