Главная » 2014 » Апрель » 29 » Всеукраїнська Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках»
10:59
Всеукраїнська Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках»

Кожного року весною вже традиційно з ініціативи Державного  Агентства лісових ресурсів України на території країни триває Всеукраїнська Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках».  Саме 21 березня - у Всесвітній день лісу стартує ця щорічна Акція Держкомлісгоспу. І триває вона  до 19 квітня - це День довкілля. Мета та головне завдання акції - залучити громадськість, місцеві громади, організації, школи та інших зацікавлених до участі разом з  лісівниками у відтворенні та  створенні лісу. Головним заходом акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі учнівської та шкільної молоді, громадськості. 
Розуміючи необхідність виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, колектив закладу традиційно є активним учасником такої акції. Вже не один рік спільно з представниками ДП «Приморське лісове господарство» з метою озеленення та благоустрою території проводе висадку дерев та кущів.
Так і цього разу учні 7 та 10 класів під керівництвом вчителя трудового навчання О.І.Фуклєвої  спільно з лісничим Ногайського лісництва О.В.Єрьоменко  та помічником лісничого Т.Л.Обоянець  взяли  участь в акції. Вони висадили саджанці дерев та кущів, представлені Ногайським лісництвом. Під час цих робіт учням не лише детально пояснили технологію висаджування, а й провели виховну роботу, спрямовану на прищеплення молодому поколінню любові до природи і бережливого ставлення до лісових насаджень. 
Та цим акція не обмежується. Крім висадки дерев вона  має просвітницьку мету. На черзі - проведення в школі конкурсів дитячих малюнків, творів на тему природознавства, тематичних уроків, лекцій, екскурсій, конкурсів, тощо. 
Прес-центр школи

 

Категория: Школьная жизнь | Просмотров: 552 | Добавил: Main_admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]