Главная » 2014 » Май » 27 » Семінар-практикум для вчителів хімії та біології
10:38
Семінар-практикум для вчителів хімії та біології

Другий рік поспіль «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  збирає вчителів хімії та біології для ознайомлення з інноваційними технологіями навчання. 24 квітня в нашому комунальному закладі був проведений районний семінар-практикум вчителів хімії та біології з метою ознайомлення з досвідом роботи вчителів природничих наук, надання методичної допомоги з питання використання  тренінгових технологій на уроках хімії та біології та створення тренажерів з хімії.  
Семінар відкрила методист КУ «Районний методичний центр» Л.Г.Рязанцева. Людмила Григорівна ознайомила вчителів з концепцією профільного навчання у старшій школі. Після цього вона розкрила основне питання семінару «Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії та біології засобами тренінгових технологій». Методист звернула увагу вчителів на те, що в нових умовах соціально-економічного розвитку потрібні такі методи, які дозволять по-новому організувати процес навчання та взаємовідносини між учнем і вчителем. Ідеться про комунікативну компетенцію, що стає цінністю сучасного суспільства. Але у центрі уваги, як завжди, залишається особистість учня. 
Було зазначено, що тренінгові методи набувають в наш час все більшої поширеності. У ході тренінгу набуваються знання та навички для ефективного вирішення певного завдання.
Після цього перейшли до практичної частини семінару. Директор школи вчитель хімії Р.В.Нєтков   ознайомив всіх присутніх з досвідом своєї роботи з цього питання. Роман Васильович  є лауреатом Х Всеукраїнського конкурсу Microsoft  «Вчитель-новатор» як автор однієї зі ста кращих конкурсних робіт.
 Роман Васильович розповів, як він працює над створенням  тренажерів для учнів, які програми для цього використовує,  надав методичні рекомендації всім присутнім щодо створення власних тренажерів. Він провів тренінг для вчителів, потім  - майстер-клас по створенню тренажерів з хімії. Сподіваємося, що цей досвід вчителям природничого циклу і надалі згодиться в їхній практичній діяльності. Ми вдячні методисту районного методичного центру Л.Г.Рязанцевій, колегам за плідну роботу семінару. 
О.Жавжарова, 
заступник директора з НВР 
КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

 

Категория: Школьная жизнь | Просмотров: 618 | Добавил: Main_admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]