Главная » 2014 » Апрель » 29 » Птахи на крилах весну принесли
09:43
Птахи на крилах весну принесли

Нещодавно в КЗ «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшов День птахів. Організаторами цього свята виступили учні школи – члени гуртка «Еколог», керівником якого є Наталія Іванівна Шопова. Вони розробили ряд заходів, відповідно до яких в початкових класах провели свято-гру «Птахи наші – пернаті друзі», випустили стіннівку «Журавлик» та у 4-9 класах організували вікторину «На пташиному базарі». Її переможцями  стали І.Гаджилова  (4 клас), Д.Плешанов  (5 клас), К.Рулевська  (8 клас),  К.Штенгелова  (7 клас),  О.Гавриленко (9 клас). Зачарувала всіх виставка малюнків «Моя улюблена пташка». А конкурс поробок «Пернаті мешканці» був представлений різноманітними виробами учнів. Переможцями цього конкурсу стали Д.Ангеловський  (4 клас), який  зробив сову з пір’я, А.Здравчева  (4 клас) – снігура з бісеру, Д.Плешанов (5 клас) виліпив чудового птаха з глини, К.Рулевська  (8 клас) створила лебедя з паперу (модульне орігамі), М.Стойловський (9 клас) презентував роботу з дерева «Цар птахів», М.Никифоров  (11 клас) представив роботу «Райські пташки» з пінопласту та пір’я. Гарну колективну роботу з пластиліну  виставили учні 4 класу.

На перервах гуртківці проводили рухливі ігри під назвою «Пташка», «Ворона та горобці», «Соколята», конкурси віршів, загадок, прислів’їв, прикмет, скоромовок про птахів. Із захопленням учні слухали записи пташиного співу. 
Екологи М.Никифоров  та О.Гавриленко  провели урок-проект у 8-9 класах, на якому розповіли про значення птахів у нашому житті,  прочитали легенди та міфи про птахів, показали фотографії пам’ятників птахам, розмішених у різних куточках світу. 
На завершення свята, організованого до Дня птахів, учасники фольклорно-етнографічного гуртка під керівництвом В.В.Шопової провели обряд «Благослови, мати, весну закликати», на якому танцями, піснями, хороводами, веселими забавами та розвагами закликали весну, яку приносять птахи. 
І вже весна-красна крокує землею і прикрашає її квітами, ніжною зеленню та співом пташок. Тож давайте берегти цю красу та дружити з нашими пернатими друзями-пташками!
Катерина Рулевська,
член гуртка «Еколог»

 

Категория: Школьная жизнь | Просмотров: 684 | Добавил: Main_admin | Теги: КЗ «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]