Главная » 2014 » Апрель » 29 » Книги читати – нудьги не знати
09:48
Книги читати – нудьги не знати

Перший тиждень квітня комунальний заклад  «Вячеславська ЗОШ І-ІІІ ступенів» розпочав із урочистої лінійки, присвяченій Дню книги. Тиждень дитячої та юнацької книги був насичений різними цікавими заходами, у проведенні яких активну участь брали учні школи. 
Маленькі школярі 1класу були посвячені в читачі, нагороджені медалями, книжками-розмальовками. Королева книг подарувала їм листівку – пам’ятку – Правила Поводження з книгою. Для учнів молодших класів проводилися конкурси «Сторінками улюблених казок», «Чи уважний ти, читач?». Найактивніших дітей – Д.Наматову, В.Русінову, В.Стасевич, В.Смаковську було нагороджено грамотами.
 Для учнів середніх і старших класів була проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» і подорож до планети Ктайчили. А завершився тиждень великим родинним святом, яке вже стало традицією в нашій школі «Мама, тато, я - читацька сім’я». Діти разом з батьками розгадували кросворди, декламували вірші, змагалися у різних вікторинах та конкурсах. Сім’ї –переможці Смаковські та Джамба були відзначені грамотами. Свято ще раз довело, що читання в сім’ї має сприйматися як один із важливих способів передачі знань і досвіду своїм дітям. 
Поліна Ганчева, 
директор школи 

 

Категория: Школьная жизнь | Просмотров: 375 | Добавил: Main_admin | Теги: «Вячеславська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]