Главная » 2014 » Апрель » 16 » Книга – старий, мудрий друг
12:30
Книга – старий, мудрий друг

В нашій школі до цього свята ми намагалися залучити якомога більше учнів. «Тиждень» почався з екскурсії в бібліотеку учнів 1-х класів. Перше відвідування бібліотеки першокласниками нетривале, але до нього треба ретельно готуватися. Продумати, як зробити, щоб перша зустріч із бібліотекою була цікавою та запам`яталася. Від того, яке враження справило перше відвідування  бібліотеки, залежить - буде дитина ходити до неї чи ні.
Діти відвідали «Книжковий дім», познайомилися з бібліотекарем. Вони дізналися про книги та їх роль у житті людини, повторили правила поводження з книгою, відповіли на запитання вікторини з казок. А потім відбулася «Посвята в читачі».
Для учнів 2-4 класів було проведено конкурс малюнків на тему «Мій улюблений казковий герой». Діти з задоволенням взяли участь в ньому. Гарних малюнків було багато. Але журі  розподілили  призові місця таким чином: I місце – Артем Топалов, 3А кл.; Валерія Хоменко, 4Б кл.;  Аліна Андреєва, 4Б кл.
II місце – Ярослава Василенко, 4А кл.;  Поліна Кінчевська  , 4А кл.; Дар`я Сіпачова, 4А кл.
III місце – Софія Гетманенко, 4А кл.; Карина Здравчева, 3Б кл.; Аліна Соловйова, 3Б кл.; Радіон Попов, 3Б кл. 
Переможцям конкурсу були вручені  грамоти.
2 квітня святкували день народження великого датського казкаря Х.К.Андерсена. Тому в цей день була проведена вікторина «Мій улюблений казкар» для учнів 3-4 класів. В конкурсі взяли участь 27 учнів. Учасники відповіли на всі запитання вікторини, що свідчить про те, що казки Андерсена подобаються всім дітям. А тому, поки журі визначало переможців, учасники конкурсу дивилися мультфільм «Дюймовочка».
Призерами  стали: Аліна Соловйова, 3Б кл.; Анастасія Форостенко, 3Б кл.; Аліна Євсютіна, 4А кл.; Дар`я Сіпачова, 4А кл. – вони посіли І місце. II місце у Ярослава Василенка, 4А кл.; III – у Марії Панченко, 4А кл.
Вони були нагороджені грамотами.
Цікаво пройшла літературна гра «Вгадай – хто я?», яка була проведена для учнів 5-х класів. Вона складалася з декількох конкурсів. У капітанів були свої завдання: за ілюстрацією книги вгадати твір та автора, назвати героя книги за описом. А команди тим часом відповідали на запитання вікторини. 
У цьому році в Україні відзначають 200-річчя великого українського поета і художника Т.Г.Шевченка. Тому для учнів 9-х класів була організована  і проведена літературно-музична композиція «Вічний як народ». Учні отримали не тільки багато нової інформації,  дивилися  фільм про життя і творчість Т.Г.Шевченка, але й слухали пісні  на вірші поета.
В проведенні заходу допомагали активісти шкільної бібліотеки: учениці 9А класу – Аліса Александрова, Андріяна Райкова, Єлизавета Кострикіна, Олександра Гарбузова, Вікторія Горохова. Вони виразно декламували вірші Т.Г.Шевченка. Висловлюємо їм подяку за допомогу в організації та проведенні заходу.
Е.Хачатурян,
бібліотекар  СЗОШ №1

 

Категория: Школьная жизнь | Просмотров: 350 | Добавил: Main_admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]