Главная » 2014 » Июль » 28 » Інформаційно – просвітницька робота з вимушеними переселенцями
12:53
Інформаційно – просвітницька робота з вимушеними переселенцями

У зв’язку із складною, психологічно  нестабільною та небезпечною ситуацією на сході - півдні України, в Запорізькій області спостерігається збільшення громадян-переселенців з Донецької та Луганської областей.   Наше місто - не виняток. На даний час до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді звернулися 62 сім’ї, в яких виховується 90 дітей. Вони розміщені в санаторіях, на базах відпочинку, у окремих громадян, родичів та дитячих оздоровчих закладах.
Всі вимушені переселенці потребують різного виду допомоги (психологічної, медичної, інформаційної, соціальної та інше.) Завданням центру у даній ситуації є охоплення соціальною роботою всіх переселенців та сприяння у вирішені їх потреб, проблем, надання кваліфікованої допомоги у межах компетенції, особливу увагу приділяючи дітям, які є найбільш вразливою категорією, яка піддається впливу несприятливих умов.
У зв’язку з цим, спеціалісти РЦСССДМ здійснюють виїзди до дитячих оздоровчих таборів з метою проведення просвітницько-профілактичної роботи, спрямованої на надання психологічної підтримки у зв’язку з ситуацією в Україні. Тематика їх роботи спрямована на зниження стресу, тривоги, підтримку позитивного емоційного стану, формування патріотичного ставлення до людей, які постраждали під час АТО, згуртування колективу, профілактику насилля серед однолітків та інше.
Наразі 22 лютого у дитячому оздоровчому закладі ім. Гагаріна спеціалістами центра було проведено захід «Профілактика насилля серед однолітків».
Ю.Стойчева, 
провідний спеціаліст ПРЦСССДМ

 

Категория: Дела районные | Просмотров: 618 | Добавил: Main_admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]