Главная » 2014 » Апрель » 16 » Дбайливо ставтесь до братів наших менших
11:37
Дбайливо ставтесь до братів наших менших

1 квітня - Міжнародний день птахів. Починаючи з 1923 року, це свято відзначають у всіх школах України.  
За звичаєм, в очікуванні птахів,  на вулицях розвішують шпаківні, годівнички, адже після тривалої зими корму для них залишилося не дуже багато.   Взявши це до уваги, учні восьмого класу КЗ «Преславська БЗОШ І-ІІІ ступенів» під керівництвом вчителя біології і за сумісництвом свого класного керівника В.В.Рязанцева   вирішили цю традицію підтримати, розвішавши  шпаківні на території школи,  які   власне зробили своїми руками. 
Колекцію шпаківень попередніх років в шкільному саду поповнили ще 6 домівками для птахів. Кожна така хатиночка для наших пернатих друзів по- своєму оригінальна. Але справжнім  вмінням проектувати, перетворювати цікаві ідеї в життя відзначився Вячеслав Ганєв. Він змайстрував багатоквартирний дім для наших пернатих помічників.  
Допомога птахів саду неоціненна. Скільки шкідливих комах і личинок знищують вони за літо - не злічити! Тож змайструйте шпаківні – і птахи щиро віддячать вам за допомогу, знищуючи шкідників. Ніколи не руйнуйте гнізд – і їхній спів буде звеселяти вас завжди. 
Л.Гут, заступник 
директора з навчально – виховної роботи

Категория: Школьная жизнь | Просмотров: 526 | Добавил: Main_admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]